" />

Pulmakutsed kulla ja marmoriga

Nende kutsetega tegime algust detsembri kuu eelviimasel päeval ning pulm oli planeeritud juuni keskele. “Räägi, Juliana, mis on äge,” küsis minu käest Karin, kui ma erinevates stiilides näidiseid lauale laotasin. “Kas äge meil, või äge Londonis ning kas peab ka väga soodne olema?” küsisin siis mina vastu ise ehmatades oma otsekohesuse üle. Karin turtsatas naerda ning asus asja uurima.

Laual olevatest näidistest eraldusid kiiresti need, mis talle mingilgi määral huvi pakkusid. Hingasin kergendatult, sest talle meeldis see, mis mullegi ning ma teadsin, et meie koostööst saab põnev (jah, justnimelt põnev, mitte lihtsalt rahulikult meeldiv) kogemus.

Me otsustasime teha kutsed nii paksud, kui vähegi võimalik- kui tavaline kartong, millest kutseid valmistatakse (käsitööna, sest trükikodades on sageli veelgi õhemad paberid) on 250 grammi ruutmeetri kohta, siis meie valisime 1000 grammi ruutmeetri kohta ehk siis- 4 x paksema, täiesti mitte painduva kartongi. kutse kulla ja marmoriga3Sellisele kartongile teksti trükkimine on väljakutse omaette- meie valisime kuldse fooliumtrüki pärast mitmeid katsetusi- mati kulla, särava kulla, mati hõbeda, särava hõbeda ja isegi tagasihoidliku valgega.

Valituks osutus matt kuld matil, helehallil kartongil.

Valmistasime 125 x 175 mm suuruse klishee (kogu kutse tekstiga) ning asusime trükkima kutseid.

kutse kulla ja marmoriga9

kutse kulla ja marmoriga5

kutse kulla ja marmoriga2

signature